Uber eats kod

W dzisiejszych czasach coraz częściej ludzie decydują się na zamawianie jedzenia do pracy czy domu. Spowodowane jest to głównie tym, że po prostu brakuje czasu nawet na przyrządzenie kanapek. Tempo życia przez lata wzrosło przez co najwygodniejszą formą posiłku są zamawiane dania z różnych lokali gastronomicznych. W tym celu powstało wiele platform, które świadczą usługi dostawy na rzecz klienta. Na rynku dostępne są między innymi takie strony jak pyszne.pl, glodny.pl czy Uber Eats, które na polskim rynku pojawiło się stosunkowo niedawno i jest najchętniej wybierane przez Polaków.

Uber Eats

Co to właściwie jest Uber Eats? Jest to platforma dzięki, której można za pomocą, również aplikacji, zamówić szybko jedzenie z dostawą do domu. Rozbudowana wyszukiwarka pomaga znaleźć klientowi restauracje znajdujące się w okolicy, wybrać pozycję z menu i praktycznie kilkoma kliknięciami sprawić, że zostanie ona zamówiona, a po około 30 minutach dostarczona pod drzwi. Jest to stosunkowo nowa platforma do zamawiania jedzenia, jednak już zyskała grono zadowolonych klientów. Nie sposób nie zauważyć dostawców z charakterystyczną zieloną torbą termiczną poruszających się po drogach polskich miast.

Uber Eats zarobki

Opinie na temat zarobków w Uber Eats są różne, jednak w wielu przypadkach można usłyszeć, że najlepiej zarabia się w okresie zimowym. Spowodowane to jest tym, że wykrusza się wtedy konkurencja. Jest mniej dostawców dostępnych, a więc można dostać więcej zleceń. Za sam odbiór jedzenia z restauracji naliczane jest pięć złotych. Za każdy przejechany rowerem kilometr to lekko ponad złotówkę, a za dostarczenie klientowi zamówionego jedzenia złoty pięćdziesiąt. W wypowiedziach kurierów można usłyszeć, że średnio zarabiają miesięcznie od dwóch tysięcy złotych do około trzech tysięcy złotych. Jest to szczególnie interesująca oferta dla studentów, którzy coraz chętniej podejmują się pracy kuriera.

Uber Eats w jakich miastach w Polsce działa?

W marcu bieżącego roku pojawiła się oficjalna informacja, że Uber Eats działa już w siedmiu polskich miasta. Jedzenie zamówić można w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Sopocie, Łodzi i we Wrocławiu. Jak widać, działa on w największych miastach w Polsce, w których można spotkać najwięcej studentów, którzy chętnie podejmują się tej pracy i którzy również chętnie zamawiają jedzenie do domu.

Uber Eats kod promocyjn

W internecie można znaleźć wiele stron oferujących kody promocyjne, dzięki którym może być tańsza dostawa lub obniżona cena za jedzenie. Praktycznie co miesiąc pojawia się kilka kodów rabatowych. We wrześniu można zamówić trzy pierwsze dostawy o dziesięć złotych taniej. Dla nowych klientów jest zniżka o piętnaście złotych na pierwsze zamówienie oraz kupić o połowę tańsze burgery w Uber Eats. Należy co miesiąc śledzić informacje lub wyszukiwać kodów za pomocą Google, gdyż na pewno coś się pojawia.

Jak widać, jedzenie z dostawą do domu staje się coraz popularniejsze nie tylko z racji wygody, ale również samej pracy kuriera, który przy odrobinie szczęścia może zarobić satysfakcjonujące pieniądze.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *