Lime kod promocyjny

Lime hulajnogi od dłuższego już czasu można zobaczyć na ulicach dużych miast. Jest to idealny sposób na ominięcie korków oraz, nie ukrywajmy, świetna zabawa. Jak wypożyczyć Lime hulajnogę i szybko przedostać się, że przez zatłoczone miasto.

Lime hulajnogi – co to jest?
Idąc chodnikiem nie raz można było zobaczyć ludzi śmigających obok na hulajnogach. To są właśnie elektryczne Lime hulajnogi. Czy różnią się od klasycznej hulajnogi?

Mogłoby się wydawać, że różnica jest niewielka. Na Lime hulajnodze jeździ się prawie tak, jak na hulajnodze klasycznej. Wyjątkiem jest to, że wystarczy odepchnąć się raz, a potem hulajnoga jedzie napędzana silnikiem elektrycznym.

Prowadzenie Lime hulajnogi jest dziecinnie proste. Musimy pamiętać, że w prawej rączce jest przyspieszenie. Hamulec jest w obu rączkach. Odpychasz się, naciskasz przyspieszenie i… jedziesz!

Lime hulajnogi cennik
Odblokowanie Lime hulajnogi to koszt 3 złotych, za każdy kilometr jazdy zapłacimy 50 gr. Mogło by się wydawać, że nie jest to mały koszt. Warto jednak zauważyć, że Lime hulajnoga, w przeciwieństwie do roweru miejskiego, nie porusza się wyłącznie siłą mięśni.

Lime – w jakich miastach można korzystać?
Lime hulajnogi można spotkać we wszystkich większych miastach. Zobaczymy je we Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, czy Krakowie.

Kod polecający Lime
Chcąc skorzystać z Lime hulajnogi musimy zainstalować aplikacje na swojego smartfona. Następnie są dwie drogi postępowania. Jedną z opcji jest przelanie środków z których będą pobierane opłaty. Drugim rozwiązaniem jest podpięcie karty płatniczej.

Chcąc rozpocząć jazdę wystarczy zeskanować kod QR z pojazdu i w ten sposób odblokować hulajnogę.

Lime hulajnogi ma również system promocji dzięki któremu można poruszać się po mieście hulajnogą za darmo. Kod polecający Lime działa podobnie do Ubera. Polecając Lime hulajnogi innym osobom każda ze stron otrzyma kupony zniżkowe.

Zastanawiając się jakie rozwiązanie jest korzystniejsze, czy warto poruszać się środkami komunikacji miejskiej trzeba pamiętać o najważniejszym aspekcie jazdy Lime hulajnogą. Czas. Poruszając się Lime hulajnogą dużo szybciej dotrzemy z punktu A do punktu B niż korzystając z komunikacji miejskiej, czy własnego samochodu.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *