Bolt kod promocyjny

W większych miastach można zobaczyć na ulicach jeżdżące taksówki, z których ludzie chętnie korzystają. Jednak niekiedy ceny za przejazd mogą zwalić z nóg, gdyż są bardzo wysokie. Alternatywą dla nich są firmy przewozowe, które świadczą takie usługi na całym świecie i mają nieporównywalnie tańsze taryfikatory. Do jednej z takich należy z pewnością Bolt, niegdyś Taxify.

Bolt Taxi

Jest to estońska marka działająca na rynku od 2013 roku. Jej pierwotną nazwą było Taxify, Nazwa została zmieniona stosunkowo niedawno, zmieniło się też logo. Bolt oznacza piorun w języku angielskim, więc nie bez powodu została tak nazwana nowa aplikacja. Ma to podkreślać, że przyszłość transportu będzie elektryczna. Bolt (Taxify) w Polsce działa od 2016 roku. Aplikacja i przewozy dostępne są w Poznaniu, Warszawie, Aglomeracji Śląskiej, Krakowie, Rzeszowie, Trójmieście, Łodzi, Bydgoszczy, Białymstoku i we Wrocławiu, a więc w największych polskich miastach. Mimo rosnącej popularności takich przewoźników, nadal w obiegu pozostają klasyczne taksówki, jednak korzysta z nich już coraz mniej osób. Bolt to świetna alternatywa na tani i szybki przejazd. Dzięki aplikacji można w prosty i szybki sposób go zamówić. Jak to zrobić?

Bolt – jak działa?

Bolt działa na podobnej zasadzie co Uber, z którym rywalizuje o miano najpopularniejszej aplikacji do przewozów osób. Dzięki aplikacji klient może jeszcze zanim wykona przejazd zobaczyć między innymi jego cenę oraz imię kierowcy, numer rejestracyjny, model i markę samochodu. Zamawiając kurs wszystkie te dane zostają zapisane wraz z dokładną trasą co ma niewątpliwie wpływ na bezpieczeństwo pasażerów. Bolt to również oferta dla osób, które chciałyby pracować jako kierowca. Posiadając odpowiedni auto, musi być pięciodrzwiowe, mieć ważne OC i polisę, oraz przedstawiając prawo jazdy i zaświadczenie o niekaralności, można zacząć pracę jako kierowca. Bardzo ważne jest też to, aby mieć własną działalność gospodarczą. Sposób działania aplikacji jest bardzo prosty. Pasażer wybiera miejsce, z którego chce wystartować, pojawia się na ekranie telefonu oferta kierowców, decydując się na którąś z dostępnych czekamy na jego przyjazd. Trasę przyjazdy i przejazdu można na bieżąco monitorować na swoim telefonie.

Bolt – kod promocyjny

W internecie dostępnych jest co miesiąc wiele kodów rabatowych. Można skorzystać między innymi z promocji na jeden lub kilka tańszych przejazdów. Różnorodności za dużej nie ma, ze względu na to, że to głównie transport osób.

Bolt tak jak i Uber wzbudza wiele kontrowersji i oburzenia wśród kierowców tradycyjnych taksówek, gdyż podbiera im klientów. Tańsze przejazdy sprawiają, ze ludzie chętniej z nich korzystają, przez co wielu kierowców taksówek musi zamknąć swoją działalność na rzecz właśnie Bolta.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *